1 Eylül 2012 Cumartesi

Balayımızdan kareler Vol 4... Fethiye :):):)

Fethiyeye gidip de tekne turu yapmadan olmazdı. Tekne turu için kaldığınız yerlerden tur şirketleri sizi servisleriyle otelinizin kapısının önünden alıp, kapısının önüne de geri bırakıyor. Üstelik yemek dahil ( çok da yenilir değil ama neyse ) kişi başı 20 TL. 


 Veee geldik kelebekler vadisine...
15 dakikalık yol yürüyüp sonunda geldiğiniz yer bu küçük şelale:(

Bir rivayete göre dip koyu renk taşların olduğu kısımda 5 dakika durursanız ömrünüz de 5 sene uzarmış . Bakılınca çok kolay görünüyor değil mi? Orası sade ve sadece -25 derececik falan. Yaklaşırken bile dişleriniz birbirine vurmaya başlıyor. 300 kişilik kafileden de orada durabilen 5-6 kişi falandı. Biri de benim manyak kocamdı tabii ki:) O sırada ben de denizde olduğum için ne yazık ki fotoğrafını çekemedim:) Tekne gezisinin son durağı... İsteyen yüzüyor, isteyen karaya çıkıp antik kenti geziyor, isteyen ise teknenize yanaşan jet ski ya da ringoya biniyor. Üstelik fiyatlar da gayet makul. Şöyle ki Çeşmede geçen sene jet skiye 10 dakikası 100 TL'ye binmişken burada 10 dakikası 40 TL idi. Ringo da kişi başı 10 TL. Kesinlikle denenmeye değer:):):):)Akıllı kocam fotoğraf çekerken etiketin çıktığını söyleseymiş iyiymiş:):):)

Hisarönünde bulunan Millenium Otelin alt kısmındaki restaurant kesinlikle ve kesinlikle denenmeye değer. Etle çok arası olmayan ben garsonun tavsiyesi üzerine yediğim eti bayıla bayıla yedim. Ne yedin diye sorarsanız adını hatırlamıyorum:):):) Biftekli birşeylerdi ama:):):)


Ringoya bayılıyoruuum. Elimde olsa her gün binerim ama nedense Fethiyedeki ayrı bir güzeldi:):):)

Elbise ve Bikini : Koton

DIY - Siz Bugün Neler Yapacaksınız?

Şahsen ben bugün çok şeye yeltendim. Mesela Want The Fashion ve GK DONE gibi bu kolyelerden yapmak istedim ama evde plastik şişe bulamadım ve açıkçası ben de eşim de markete gidip almaya üşendik. Sonradan da aklıma geldi, zaten alsak da zincirim de naylon ipim de kalmadı hiç:):):)
Evde bir fotoğrafçının verdiği iki farklı çerçeve vardı. Onları boyayayım dedim ojelerimle. Sonra ona da üşendim. Nedendir bilinmez bugün bizim için böyle saçma sapan geçip gidiyor:)
Ben üşengeçlikten yapamıyorum bari siz yapın diye düşündüm.Fazla söze gerek yok, size herşeyi resimler anlatır:):):)  Ve işte birkaç tanecik DIY önerisi:)

Neon Bileklikleri kim sevmez? Hele bir de taşlı olursa:)

Peki ya bu kolyenin güzelliğine ne demeli. Ben bayıldım şahsen!


Büyük kolyelere tutkum apayrı benim:)Yaz bitmek üzere olsa da bu terliğin güzelliği ne olacak peki? :):)


Misaflerinize şirin bir 5 çayı verin:):):):)