16 Temmuz 2012 Pazartesi

2 haftalık aradan sonra...

Tam 2 hafta oldu bir şeyler yazıp paylaşmayalı. Kınasıydı, düğünüydü, balayıydı derken vakit bulamadığım gibi sürekli laptopcuğumla yaşadığım sorun yetmezmiş gibi eve de bir türlü internet bağlatamamızdan kaynaklı tamamen bu durum. Her gün arayıp " Gün içinde evde olun, bugün gelip modeminiz bağlanacak " demelerine karşın hala gelemeyen TTnet yetkililerine de sevgilerimi iletiyorum:) Fakat her ne kadar uzak kalmış görünsem de yettiğimce takip ettim telefondan internete bağlanarak sizi, bizi onları:) 
Şu anda anneciğimin evindeyim. Kahvaltı hazırlamaktan üşendiğim için annemin başına geldim bugün:):) Düğün, kına ve balayı fotoğrafları çok yakında ( internet bağlanır bağlanmaz ) sizlerle. 
Bu arada İzmirli Bloggerlar Optimum Outlette buluştular fakat tam balayı dönüşü olduğu için gidemedim ama fotoğraflarına baktıkça da kıskançlıktan çatladığımı itiraf etmeliyim. 
Çarşamba günü yeni bir buluşma daha var. Çok heyecanlıyım açıkçası. Çünkü henüz çok çok yeniyim blog olaylarında ve kimseyi de tanımıyorum. Bu yüzden biraz da çekiniyorum sanırım:)
Buluşma detayları için sevgili Nimo'nun bloguna tık tık :)
En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere sevgiyle ve mutlulukla kalın. Tabii en çok bu sıcaklarda " Serin " kalın :):):):)