21 Nisan 2012 Cumartesi

Hafta sonu kombinleri


Herkese iyi tatilleeer:)

Home Sweet Home

Her zamanki gibi nişanlımla dört ayağımızın üzerine düştük ve fazla gezmeden istediğimiz gibi bir ev bulduk. Gerçekten Allah evlenenlere yardım edermiş ama bizi de bu kadar dört ayak üzerine düşüreceğini hiç tahmin etmezdim. Neyse işte evimmmmm:)

Beni en çok vuran noktalardan birisi mutfak. Küçük ama şirin. Dolaplar da gerçekten çok hoş ve kullanışlı.Bizim en can alıcı isteğimiz geniş bir salondu. Gönlümüze göre de bulduk:)

Fotoğrafı çok net çekememiş olsak da burası da yatak odamız:)

Bu oda konusunda henüz bir fikrimiz yok. Oturma odası yapmayı düşünmüyoruz çünkü. Sanırım burayı spor aletler için ve nişanlımın madalyaları ve kupalarıyla dolduracağız. Bu oda ancak yeter bizim küçük beye:) Bana da yer kalırsa ben de çektiğim fotoğrafları koyarım belki:)

Vee giyinme odamız. Evde ekstradan kocaman bir gömme dolap bulunca o kadar çok sevindik ki ikimiz de. Kara kara düşünüyorduk bu kadar kıyafeti, ayakkabıyı nereye sığdıracağız diye...
3 Kurtarıcım: Jolis Matins, Boudoir Time & Tonight is My Night!
Jolis Matins fresh hissi seven, gündüz ruj kullanan kadınlar için ideal... Boudoir Time serisinin renkleri gün içinde bir araya geldiğiniz arkadaşlarınız arasında en dikkat çeken isim olmanızı sağlayacak nitelikte ve Tonight is My Night; sizi her daim çekici hissettirecek renk çeşitleriyle daima çantanızda bulundurmanız gereken olmazsa olmaz ürünlerinizin arasında olmayı hak ediyor.


http://www.facebook.com/LancomeTurkey