10 Kasım 2012 Cumartesi

Atak evresi 6. gün vee öyle böyle işte:):):)

Sabahları tek başıma kahvaltı yapmaktan nefret ediyorum artık! Çünkü eşim hafta sonları da çalışıyor ne yazık ki:( 
Dün sabah farklı birşeyler yemek istedi canım ve 1 tatlı kaşığı yulaf kepeği ile kendime beyaz peynirli jambonlu omlet yaptım. Yanında da tam 3 fincan çay içtim. Tabii ki şekersiz:)
Öğlen ise kendime krepten pizza yaptım:) 
Şahane oldu:)
İşte kendisi tam da burada:):):)


Bu diyetin en sevdiğim yanlarından biri de hardal:) Hardal'a bayılırım. Pizzamı da birazcık dijon hardalıyla yedim. Mis gibi de oldu:)Yanında da 1 çay bardağı kadar pepsi max içtim. ( Zeroyla eş değer)
Öğleden sonra 1 tane light yoğurt ve 1 tane de kayısılı probiyotik yoğurt yedim.
Akşam ise eşimin antrenör arkadaşları ve bazı sporcuları ile beraber fasıla gittik.
Kendimi en çok sınadığım gün bugündü doğal olarak. " Rakısız fasıl mı olur? " derdim oluyormuş. Cola zeroyla:)
Ya o mis gibi meze tabağından sadece peynir yiyebilmek?:)
Ara sıcakların hepsini ki hepsini de çok severdim masada dağıtmak?
Yemek olarak ise adana kebap yedim. Çünkü başka yiyebileceğim birşey yoktu. Yanında hiç birşey olmadan tabii ki:)
Kendimi bu kadar iradeli bilmezdim:)
Fakat yediğim peynir ve kebaptan olsa gerek dün sabah 76,9 kilo iken bu sabah 77 idim. Bunda atak evresinde kilo vermenin durması dönemine geçişimin de etkisi var sanırım:(
Olsun hırslıyım, azimliyim, zayıflayacağım!:):):)


Okçuluk Türkiye Milli Takımı Teknik Direktörü (Sağdan ikinci sıra), İzmir Büyükşehir Belediyesi Antrenörleri ve İzmir Büyükşehir Belediyesi sporcuları aynı zamanda milli takım sporcuları.


Kocacım ve ben:)


Bu oje bu aralar favorim. Hem bordo hem mat:) Çok seviyorum bu ojeyi:):):):):):):):):):):):)


2 yorum:

  1. İradene hayran kaldım cidden. Ben de bu aralar akşamları dışardayım ve ne yazık ki tutamıyorum kendimi. Yarın diyetisyene gidicem korkuyorum :(

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Daha önceki diyetlerimde hep kaçamak yaptım hem de bol bol. Sonra da amaaaan başlarım diyetine deyip devam ettim ve bu hale geldi. Daha önce çok yedim, çok içtim de ne oldu. Sadece löp löp et ve yağ oldu. Bunun sadece bir süreç olduğunu düşündüm ve bu süreç bittiğinde istediğim gibi yiyebileceğimi düşündüm. Bütün masa buram buram rakı kokarken kii en sevdiğim içkilerin arasında ilk sıralardadır rakı kendimi kandırdım. Ben ilaç içtim ondan içemiyorum falan diye sürekli beynimde bunu döndürdüm. Yoksa kendimi tutamazdım biliyorum. Kaç kere elim gitti geldi. Kendimi bu kadar iradeli bilmezdim:) Hatta dayanamadım bir ara eşime kızdım. Kendiniz eğlenmeye geldiniz de beni işkence çekmeye mi getirdin diye ama çok şükür sağ salim atlattım:)

      Sil