15 Ekim 2012 Pazartesi

Pazartesi Sendromunun Kralı!

Pazartesi sendromunun Allahını yaşıyordum bugün. Çünkü hem inanılmaz uykusuzdum, hem yorgundum, hem pazartesiydi ve en kötüsü nöbetçiydim!!! Evde olsam da nöbet durumum hala devam ediyor. Tek duam şu saatten sonra kimsenin şüpheli olarak ölmemesi:):) Zaten kimse ölmesin dee şüpheli ölüm hiç olmasın lütfen:)
Kafamdan milyonlarca belki de milyarlarca küfür geçe geçe işe gittim. Kahvaltı falan yaptım, yok! Kendime gelemiyorum!!! Kahve saatim geldi en sadesinden büyük kupa bardağında içtim türk kahvemi yok! Bir de üzerine iş yerimin mimli vatandaşlarından biri gelinceeee haydiiii otur da dert anlat! Onu da yarım saat dil döküp atlattıktan sonraaa PTT görevlisinin sesi!!! " Gamze Çulhaoğlu ? " . Karikatürlerde olur ya hani kafamın üzerinden kalpler çıkmaya başladı hissettim:) Yurt dışından sipariş ettiğim bu cicişlerimi dört gözle bekliyordum çünkü:):):)Tam heyecan içinde kutumu açıp telefon kaplarım ve kulaklıklarımı incelerken bir ses daha: " Gamze Çulhaoğlu? ".  Sevgili Pelinizi' nden aldığım zımbalarım geldiiii. Hepsi de çok güzel ve kaliteli. Bunları sadece denemek için aldım ama en kısa sürede elimdekileri bitirip bol miktarda sipariş vermek istiyorum...


Ve böylece Pazartesi sendromunun büyük bir kısmı atılmış oldu. Lakin az önce de söylediğim gibi sabah 8;30'a kadar nöbetçiyim ve bu saat oldu hala ayaktayım. Bana sanırım bir de Salı sendromu olacak:)

Hepinize boooool öpücükler ve en güzel rüyalaaaar:):):)


5 yorum:

 1. love the black iphone cover!!!!


  and thank you for following,we are now following you back!!!!

  xoxo

  YanıtlaSil
 2. güle güle kullan
  tatlım ya sen muhasebeci değilmiydin
  sanki adli tıp görevlisi gb anlatmışsın işini
  valla kafam karıştı

  YanıtlaSil
 3. merhaba bende bir ödülün var gelip alırmısın?:)

  http://burcinkuran-wonderlust.blogspot.com/2012/10/2odulum.html

  http://burcinkuran-wonderlust.blogspot.com/

  sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaşasııııııın hemen geliyorum almaya:)

   Sil