1 Eylül 2012 Cumartesi

Balayımızdan kareler Vol 4... Fethiye :):):)

Fethiyeye gidip de tekne turu yapmadan olmazdı. Tekne turu için kaldığınız yerlerden tur şirketleri sizi servisleriyle otelinizin kapısının önünden alıp, kapısının önüne de geri bırakıyor. Üstelik yemek dahil ( çok da yenilir değil ama neyse ) kişi başı 20 TL. 


 Veee geldik kelebekler vadisine...
15 dakikalık yol yürüyüp sonunda geldiğiniz yer bu küçük şelale:(

Bir rivayete göre dip koyu renk taşların olduğu kısımda 5 dakika durursanız ömrünüz de 5 sene uzarmış . Bakılınca çok kolay görünüyor değil mi? Orası sade ve sadece -25 derececik falan. Yaklaşırken bile dişleriniz birbirine vurmaya başlıyor. 300 kişilik kafileden de orada durabilen 5-6 kişi falandı. Biri de benim manyak kocamdı tabii ki:) O sırada ben de denizde olduğum için ne yazık ki fotoğrafını çekemedim:) Tekne gezisinin son durağı... İsteyen yüzüyor, isteyen karaya çıkıp antik kenti geziyor, isteyen ise teknenize yanaşan jet ski ya da ringoya biniyor. Üstelik fiyatlar da gayet makul. Şöyle ki Çeşmede geçen sene jet skiye 10 dakikası 100 TL'ye binmişken burada 10 dakikası 40 TL idi. Ringo da kişi başı 10 TL. Kesinlikle denenmeye değer:):):):)Akıllı kocam fotoğraf çekerken etiketin çıktığını söyleseymiş iyiymiş:):):)

Hisarönünde bulunan Millenium Otelin alt kısmındaki restaurant kesinlikle ve kesinlikle denenmeye değer. Etle çok arası olmayan ben garsonun tavsiyesi üzerine yediğim eti bayıla bayıla yedim. Ne yedin diye sorarsanız adını hatırlamıyorum:):):) Biftekli birşeylerdi ama:):):)


Ringoya bayılıyoruuum. Elimde olsa her gün binerim ama nedense Fethiyedeki ayrı bir güzeldi:):):)

Elbise ve Bikini : Koton

8 yorum:

 1. Cok eglenceliymis hersey ve mutluluklar :))

  YanıtlaSil
 2. Bikininin ustu cok guzelmis ayrica cok mutlu gozukuyorsun. Hep bal tadinda devan etsin insallah:)

  boyaynasiyansimacisi.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. beautiful pictures. your blog is very good and interesting. follow? im glad if you visit my blog, too ! keep in touch!

  xx
  beauthi.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. resimler konusuyor :)) harika bir tatil olmus

  Mein Blog/Blogum

  YanıtlaSil
 5. tatil resimlerine bayılyorum deniz kum güneş olsun sabaha kadar bakarım resimlere insan rahatlıyor gerçekten

  YanıtlaSil