6 Mayıs 2012 Pazar

Leopar aşkına!

Yakın çevrem bilir benim leoparla olan aşkımı. Yılbaşında, doğum günlerimde en az 2-3 adet leopar gelir mutlaka. Çok çok çok seviyorum. Ayakkabısı, ceketi, küpesi, bilekliği, ojesi... Ama onun da tabii ki abartıdan uzak olanı makbul. 
İşte leopar nasıl giyilir bakalım :)

Leopar desenli kıyafetleri giyerken dikkatli olmak gerek. Bu desenle fazla aksesuar kullanırsanız rüküş olur, vücut yapınıza uygun giysiyi seçemezseniz de kusurlarınızı ortaya çıkarırsınız. 


Leopar zamansızdır 

Leopar desenli kıyafet ve aksesuar almanın mevsimi olmaz. Moda dergileri “Bu yıl leopar moda olacak” şeklinde başlıklar atsa da kulak asmayın. Eğer bir leopar meraklısıysanız hangi mevsimde olursa olsun hele indirime denk geldiyseniz düşünmeden beğendiğiniz marka 

ve tasarımcıların leopar desenli ürünlerini alın. Unutmayın, klasiklerin modası asla geçmez. 
Klasik ya da spor fark etmez 

Leopar desenli kıyafet ve aksesuarlarla istediğiniz tarzı yaratabilirsiniz. Burada önemli olan leoparı neyle kombine ettiğiniz. Odaklanacağınız nokta da sınırı aşmayıp rüküş olmamak. Örneğin klasik ve şık bir görünüm için leopar desenli saten bluzunuzu siyah kumaş pantolonunuzla giyebilirsiniz. Ayrıca leopar desenli ayakkabı, şal ve çanta gibi aksesuarları jean pantolonlarınızla kombinleyerek daha spor bir tarz da yaratabilirsiniz. 
Abartıdan uzak durun 

Leopar giydiğiniz her ortamda fazlasıyla ilgi çeker. Dikkatli olun ve ipin ucunu kaçırmayın. Baştan aşağıya leoparlı şeyler giyerseniz orman kaçkını gibi gözükebilirsiniz. Unutmayın ki bazen “Ne kadar az o kadar iyi”dir. 
Kırmızı ruj için mükemmel zamanlama 

Leopar desenli elbiselerle fazla makyaj yapmayın ama dudaklarınızı bir aksesuar gibi kullanmaktan da kaçınmayın. Cildinizi açık renk fondötenle pürüzsüzleştirdikten sonra vahşi imajınızı tamamlamak için en kırmızı rujunuzu sürün. Tabii seksi ve dişi olmayı seviyorsanız. 
Sade olun 

Leopar desenli kıyafetlerle rüküş gözükmemek için fazla aksesuar kullanmaktan kaçının. Hatta hiç kullanmayın. 


İşte biraz da beğendiğim leopar kombinleri :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder